کجاهستیم......

الهی به نعمتت حضور قلبم را از خطور ذنوب باز دار

یکشنبه سیاه چه کسانی را خوشحال کرد؟

شنیدم که برخی از اندک نمایندگان ولائی در ساختمان بهارستان روز یکشنبه نیمه بهمن ماه را « یکشنبه سیاه مجلس » نامیده اند.

روزی که فضای کمتر ذهن ودلی به سمت مظلومیت آقا کشانده نشد و بغض کمتر چشمی به مظلومیت رهیری ترکانده نشد.

همان رهبری که در مسئله سوال از رئیس جمهور در دیدار با بسیجیان ( اول آذرماه سال جاری) فرمودند:

ادامه‌ى این كار همان چیزى است كه دشمنان میخواهند

ودر ادامه فرمودند:

كشور احتیاج دارد به آرامش. همه‌ى مسئولین، چه مسئولین تقنین، چه مسئولین قضا، چه مسئولین اجرا، براى اینكه كار خود را انجام بدهند، آرامش لازم دارند، مردم هم آرامش را دوست دارند.

و خطاب به آن اندک نمایده ( عقده گشا ومعاند) فرمودند:

از حالا من از آن برادران و مجموعه‌ى چند ده نفرى در مجلس كه این كار را شروع كردند، تقاضا میكنم قضیه را تمام كنند و نشان بدهند عملاً هم مسئولین دولتى، هم مسئولین قوه‌ى مقننه و قوه‌ى قضائیه كه بیش از همه چیز به وحدت این ملت و آرامش كشور احترام میگذارند.

ولی آن جماعت چند ده نفری باز به بهانه غیرقانونی بودن انتصاب مسئول تأمین اجتماعی پروژه ی استیضاح وزیر کار را شروع کردند تا بلکه این بار به مراد خود برسند.

آیا براستی نمایندگان نمی دانستند استیضاح وزیران در چند ماه مانده به پایان دولت امری غیر مفید و مضر بوده و مخالف نظر رهبری حتی در زمان دولت اصلاحات بوده است.

ومگر غیرازاین است که آنان در پی آن بودند که همان فضایی که از جلسه سوال از رئیس جمهور می طلبیدند را در روز یکشنبه سیاه بوجود بیاورند.

جلسه ای که همه ی ساعات صبح اش به توهین به رئیس جمهور و آقای مرتضوی (که در جلسه هم حضورنداشت) گذشت و جلسه ای که احمدی نژاد در اول صحبتهایش گفت:

شاید اگر در این 6-7 ساعت که خدمت شما هستیم درباره طرح‌های اقتصادی اساسی و مهم گفت‌وگو می‌کردیم می‌توانستیم نتیجه بگیریم و نتیجه آن را به مردم تقدیم کنیم.

ودر جلسه ای که کسی معترض نمیشد که آهای نمایندگان تهمت هایی که از زبان رئیس مجلس شلیک میشود برخلاف آئین نامه داخلی مجلس است.

ودر همین شرایط بود که رئیس جمهور به اصرار علی لاریجانی وشاید برخلاف میل خودش مجبور به افشای فیلم گفتگوی مرتضوی و فاضل لاریجانی شد.

و شد آنچه که رهبری صراحتا هشدار آن را می دادند.

واما یکشنبه ی سیاه ، ساختمان بهارستان غمکده ی اندک تابعان رهبر شد وهمه به چشم دیدند که همان جماعت چند ده نفری که به مراد خود رسیده بودند و دل آقا را خون کرده بودند بعد از استیضاح وزیر کار چگونه جشن شادمانی برپاکردند و چنان در پوست خود تاب نمی آوردند که صدای الله اکبرشان دل دشمنان را هم خشنود ساخت.

خدایا آنان با ولی یشان مخالفت کرده و چه بسا دل ایشان را خون کرده اند. وچگونه شادمانند در روزی که خون به دل مولاشان کردند؟پس چه عاقبتی در انتظارشان است؟

پ ن :

البته نیاید از این هم گذر کنیم که آقای احمدی نژاد در آن شرایط حرکتی را تکرار کرد که قیلا هم در مناظره با میرحسین موسوی ( انتخابات 1388) مشابهش را تکرار کرده بود و البته اون حرکت را هم رهبری تایید نکردند ولی نتیجه اش شد تغییر روند انتخابات واخراج عده ای از اذهان انقلابی مردم.

2- اتهاماتی که آن روز (یکشنبه سیاه ) به آقای مرتضوی زده شد الان هم درهمان سمت  به برخی وارد است پس چرا الان  برای این آقایان پرونده ای تشکیل  نمی شود ؟

طبقه بندی: یکشنبه سیاه چه کسانی را خوشحال کرد؟،
برچسب ها:یکشنبه سیاه، خوشحال شدن دوستان مجلس در حالی که آقا ناراحت است، گوش ندادن به فرمایشات رهبری،
[ سه شنبه هشتم اسفندماه سال 1391 ] [ 10:06 ب.ظ ] [ فرزین ] [ نظرات() ]